2021

Absolute winner
 
Petr Slavík 

Mimoň

Category: Compulsory Creation

1. místo 
Petr Slavík

Mimoň

2. místo 
Daniel Vágner

Skalice u České Lípy

3. místo 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

Card image cap
Card image cap

Category: Free creation

1. místo 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

2. místo 
Petr Slavík

Mimoň

3. místo 
Jaroslav Mádle

Nižbor

Card image cap
Card image cap

Category: Machine grinding

1. místo 
Josef Dvořák 

MOSER a.s. Karlovy Vary

2. místo 
Karel Jankovský 

BOMMA Světlá nad Sázavou

3. místo 
Petr Kořínek

PRECIOSA LIGHTING a.s. Kamenický Šenov

Card image cap
Card image cap

City of Světlá nad Sázavou Award

Patrick Roth

PR Glas-Kunst-Handwerk, Rakousko

Card image cap
Card image cap

2020

Absolute winner
 
Václav Šrytr

Světlá nad Sázavou

Category: Compulsory Creation

1st place 
Daniel Vágner

Skalice u České Lípy

2nd place 
Miroslav Žatečka

Světlá nad Sázavou

3rd place 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

Card image cap
Card image cap

Category: Free creation

1st place 
Václav Šrytr

Světlá nad Sázavou

2nd place 
Petr Slavík

Mimoň

3rd place 
Ĺubomír Beňo

Lednické Rovne

Card image cap
Card image cap

Category: Machine grinding

1st place 
Klára Mikešová 

Kamenický Šenov

2nd place 
Jakub Balhar 

Praha

3rd place 
Petr Švancar

Světlá nad Sázavou

Card image cap
Card image cap

City of Světlá nad Sázavou Award

Aleš Zvěřina 

Nový Bor

Card image cap

2019

Category: Compulsory Creation

1st place 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

2nd place 
Petr Slavík 

Mimoň

3rd place 
Václav Šrytr 

Světlá nad Sázavou

Card image cap
Card image cap

Category: Free creation

1st place 
Petr Slavík 

Mimoň

2nd place 
Ĺubomír Beňo 

Lednické Rovne

3rd place 
Lenka Jelínková 

Lindava

Card image cap
Card image cap

Category: Machine grinding

1st place 
Petr Švancar 

Světlá nad Sázavou

2nd place 
Mlynář DeFORM 

Praha

3rd place 
Petr Kořínek 

Kamenický Šenov

Card image cap
Card image cap

City of Světlá nad Sázavou Award

Pavlína Čambalová

Železný Brod

Card image cap

2018

Category: Compulsory Creation

1st place 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

2nd place 
Václav Šrytr 

Světlá nad Sázavou

3rd place 
Daniel Vágner 

Železný Brod

Card image cap
Card image cap

Category: Free creation

1st place 
Petr Slavík 

Mimoň

2nd place 
Václav Šrytr 

Světlá nad Sázavou

3rd place 
Pavlína Čambalová 

Železný Brod

Card image cap
Card image cap

Category: Machine grinding

1st place 
Studio DeFORM 

Praha

2nd place 
Karel Jankovský 

Kácov

3rd place 
Rony Plesl 

Praha

Card image cap
Card image cap

City of Světlá nad Sázavou Award

Lenka Jelínková

Lindava

Card image cap

2017

Category: Compulsory Creation

1st place 
Ivan Pátek 

Kamenický Šenov

2nd place 
Jaroslav Mádle 

Nižbor

3rd place 
Václav Šrytr 

Světlá nad Sázavou

Card image cap
Card image cap

Category: Free creation

1st place 
Jaroslav Mádle 

Nižbor

2nd place 
Petr Slavík 

Mimoň

3rd place 
Kristián Fituš 

Nižbor

Card image cap
Card image cap

Category: Machine grinding

1st place 
Petr Švancar 

Světlá nad Sázavou

2nd place 
Jan Březina 

Světlá nad Sázavou

3rd place 
Peter Gužík 

Lednické Rovne

Card image cap
Card image cap

City of Světlá nad Sázavou Award

Jaroslav Kadlec

Světlá nad Sázavou

Card image cap

2016

Category: Compulsory Creation

1st place 
Aleš Zvěřina 

Nový Bor

2nd place 
Petr Slavík 

Mimoň

3rd place 
Michal Šilhán 

Jablonec nad Nisou

Card image cap
Card image cap

Category: Free creation

1st place 
Petr Slavík 

Mimoň

2nd place 
Pavlína Čambalová 

Železný Brod

3rd place 
Michal Šilhán 

Jablonec nad Nisou

Card image cap
Card image cap

Category: Machine grinding

1st place 
Petr Švancar 

Světlá nad Sázavou

2nd place 
Jan Doležal 

Světlá nad Sázavou

3rd place 
Peter Gužík 

Lednické Rovne

Card image cap
Card image cap

Honorable mention

Jaroslav Mádle

Nižbor

Petr Larva, Václav Šrytr

Praha, Světlá nad Sázavou

Card image cap

2015

Category: Compulsory Creation

1st place 
Vítězslav Mahovský 

Karlovy Vary

2nd place 
Petr Slavík 

Mimoň

3rd place 
Aleš Zvěřina 

Nový Bor

Card image cap
Card image cap

Category: Free creation

1st place 
Aleš Zvěřina 

Nový Bor

2nd place 
Ivan Pátek 

Kamenický Šenov

3rd place 
Vítězslav Mahovský 

Karlovy Vary

Card image cap
Card image cap

Category: Machine grinding

1st place 
Petr Švancar 

Světlá nad Sázavou

Card image cap

Honorable mention

Jiří Semerád

Světlá nad Sázavou

Ivan Pátek

Kamenický Šenov

Card image cap
Card image cap