2021

Absolutní vítěz
 
Petr Slavík 

Mimoň

Kategorie: Povinná tvorba

1. místo 
Petr Slavík

Mimoň

2. místo 
Daniel Vágner

Skalice u České Lípy

3. místo 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Volná tvorba

1. místo 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

2. místo 
Petr Slavík

Mimoň

3. místo 
Jaroslav Mádle

Nižbor

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Strojní broušení

1. místo 
Josef Dvořák 

MOSER a.s. Karlovy Vary

2. místo 
Karel Jankovský 

BOMMA Světlá nad Sázavou

3. místo 
Petr Kořínek

PRECIOSA LIGHTING a.s. Kamenický Šenov

Card image cap
Card image cap

Cena města Světlá nad Sázavou

Patrick Roth

PR Glas-Kunst-Handwerk, Rakousko

Card image cap
Card image cap

2020

Absolutní vítěz
 
Václav Šrytr

Světlá nad Sázavou

Kategorie: Povinná tvorba

1. místo 
Daniel Vágner

Skalice u České Lípy

2. místo 
Miroslav Žatečka

Světlá nad Sázavou

3. místo 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Volná tvorba

1. místo 
Václav Šrytr

Světlá nad Sázavou

2. místo 
Petr Slavík

Mimoň

3. místo 
Ĺubomír Beňo

Lednické Rovne

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Strojní broušení

1. místo 
Klára Mikešová 

Kamenický Šenov

2. místo 
Jakub Balhar 

Praha

3. místo 
Petr Švancar

Světlá nad Sázavou

Card image cap
Card image cap

Cena města Světlá nad Sázavou

Aleš Zvěřina 

Nový Bor

Card image cap

2019

Kategorie: Povinná tvorba

1. místo 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

2. místo 
Petr Slavík 

Mimoň

3. místo 
Václav Šrytr 

Světlá nad Sázavou

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Volná tvorba

1. místo 
Petr Slavík 

Mimoň

2. místo 
Ĺubomír Beňo 

Lednické Rovne

3. místo 
Lenka Jelínková 

Lindava

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Strojní broušení

1. místo 
Petr Švancar 

Světlá nad Sázavou

2. místo 
Mlynář DeFORM 

Praha

3. místo 
Petr Kořínek 

Kamenický Šenov

Card image cap
Card image cap

Cena města Světlá nad Sázavou

Pavlína Čambalová

Železný Brod

Card image cap

2018

Kategorie: Povinná tvorba

1. místo 
Aleš Zvěřina

Nový Bor

2. místo 
Václav Šrytr 

Světlá nad Sázavou

3. místo 
Daniel Vágner 

Železný Brod

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Volná tvorba

1. místo 
Petr Slavík 

Mimoň

2. místo 
Václav Šrytr 

Světlá nad Sázavou

3. místo 
Pavlína Čambalová 

Železný Brod

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Strojní broušení

1. místo 
Studio DeFORM 

Praha

2. místo 
Karel Jankovský 

Kácov

3. místo 
Rony Plesl 

Praha

Card image cap
Card image cap

Cena města Světlá nad Sázavou

Lenka Jelínková

Lindava

Card image cap

2017

Kategorie: Povinná tvorba

1. místo 
Ivan Pátek 

Kamenický Šenov

2. místo 
Jaroslav Mádle 

Nižbor

3. místo 
Václav Šrytr 

Světlá nad Sázavou

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Volná tvorba

1. místo 
Jaroslav Mádle 

Nižbor

2. místo 
Petr Slavík 

Mimoň

3. místo 
Kristián Fituš 

Nižbor

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Strojní broušení

1. místo 
Petr Švancar 

Světlá nad Sázavou

2. místo 
Jan Březina 

Světlá nad Sázavou

3. místo 
Peter Gužík 

Lednické Rovne

Card image cap
Card image cap

Cena města Světlá nad Sázavou

Jaroslav Kadlec

Světlá nad Sázavou

Card image cap

2016

Kategorie: Povinná tvorba

1. místo 
Aleš Zvěřina 

Nový Bor

2. místo 
Petr Slavík 

Mimoň

3. místo 
Michal Šilhán 

Jablonec nad Nisou

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Volná tvorba

1. místo 
Petr Slavík 

Mimoň

2. místo 
Pavlína Čambalová 

Železný Brod

3. místo 
Michal Šilhán 

Jablonec nad Nisou

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Strojní broušení

1. místo 
Petr Švancar 

Světlá nad Sázavou

2. místo 
Jan Doležal 

Světlá nad Sázavou

3. místo 
Peter Gužík 

Lednické Rovne

Card image cap
Card image cap

Čestné ocenění

Jaroslav Mádle

Nižbor

Petr Larva, Václav Šrytr

Praha, Světlá nad Sázavou

Card image cap

2015

Kategorie: Povinná tvorba

1. místo 
Vítězslav Mahovský 

Karlovy Vary

2. místo 
Petr Slavík 

Mimoň

3. místo 
Aleš Zvěřina 

Nový Bor

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Volná tvorba

1. místo 
Aleš Zvěřina 

Nový Bor

2. místo 
Ivan Pátek 

Kamenický Šenov

3. místo 
Vítězslav Mahovský 

Karlovy Vary

Card image cap
Card image cap

Kategorie: Strojní broušení

1. místo 
Petr Švancar 

Světlá nad Sázavou

Card image cap

Čestné ocenění

Jiří Semerád

Světlá nad Sázavou

Ivan Pátek

Kamenický Šenov

Card image cap
Card image cap